scroll to top (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Back to top
nl: Naar boven

en: Other
nl: Andere

en: Position
nl: Positie

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Display label
nl: Label weergeven

en: middle
nl: midden
