scroll to top (7.x-2.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Back to top
oc: Remontar

en: Other
oc: Autre

en: Position
oc: Posicion

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita
