scroll to top (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Other
ro: Altele

en: Position
ro: Poziţie

en: Display label
ro: Etichetă de afișare
