scroll to top (7.x-2.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Back to top
sk: Späť hore

en: Other
sk: Ostatné

en: Position
sk: Pozícia

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Display label
sk: Zobraziť nadpis
