scroll to top (7.x-2.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Other
eo: Alia

en: Position
eo: Loko

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Display label
eo: Vidigita etikedo
