scroll to top (7.x-2.0-beta5) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: Preview
fr: Aperçu

en: Back to top
fr: Remonter

en: Other
fr: Autre

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: Display label
fr: Afficher le libellé

en: middle
fr: milieu
