scroll to top (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Other
he: אחר

en: Position
he: מיקום

en: Display label
he: תצוגת תווית
