scroll to top (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Back to top
sv: Tillbaka överst

en: Other
sv: Övriga

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Display label
sv: Etikett för visning
