scroll to top (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Other
tr: Diğer

en: Position
tr: Konum

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: Display label
tr: Görünen etiket
