Scrollable Content (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: History
hu: Történet

en: Theme
hu: Smink

en: Imagecache Preset
hu: <em>ImageCache</em> beállítás

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: Theme name
hu: Sminknév
