Scrollable Content (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: History
nl: Historie

en: Theme
nl: Thema

en: %element_title may only contain numbers.
nl: %element_title mag alleen cijfers bevatten.

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Sliders
nl: Schuiven

en: Theme name
nl: Thema-naam
