Scrollable Content (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: History
da: Historik

en: Theme
da: Tema

en: Imagecache Preset
da: Imagecache forvalg

en: Default image
da: Standardbillede

en: Theme name
da: Theme-navn
