Scrollable Content (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: History
de: Verlauf

en: Imagecache Preset
de: Imagecache Voreinstellung

en: Circular
de: Kreisförmig

en: %element_title may only contain numbers.
de: %element_title darf nur Zahlen enthalten.

en: Default image
de: Standardbild

en: Sliders
de: Schieberegler

en: Automatic scrolling
de: Automatischer Bildlauf

en: Render settings
de: Darstellungseinstellungen

en: Theme name
de: Theme-Name
