Scrollable Content (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: History
pl: Historia

en: Theme
pl: Skórka

en: Circular
pl: Kołowy

en: Default image
pl: Domyślny obraz

en: Sliders
pl: Suwaki

en: Theme name
pl: Nazwa skórki
