Scrollable Content (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: History
ru: История

en: Theme
ru: Тема

en: Imagecache Preset
ru: Правило Imagecache

en: Circular
ru: Круговой

en: %element_title may only contain numbers.
ru: %element_title может содержать только цифры.

en: Default image
ru: Изображение по умолчанию

en: Theme name
ru: Название темы
