Scrollable Content (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: History
uk: Історія

en: Theme
uk: Тема

en: Imagecache Preset
uk: Пресет Imagecache

en: Circular
uk: Круговий

en: %element_title may only contain numbers.
uk: %element_title може містити тільки цифри.

en: Default image
uk: Базове зображення

en: Theme name
uk: Назва теми

en: Navigation links
uk: Навігаційні посилання
