Scrollable Content (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: History
fr: Historique

en: Theme
fr: Thème

en: Imagecache Preset
fr: Réglage prédéfini d'Imagecache

en: Circular
fr: Circulaire

en: Default image
fr: Image par défaut

en: Unrecognized Imagecache API.
fr: API ImageCache non reconnue.

en: Number of nodes
fr: Nombre de nœuds

en: Render settings
fr: Paramètres de rendu

en: Theme name
fr: Nom du thème
