Scrollable Content (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: History
ja: 履歴

en: Theme
ja: テーマ

en: Default image
ja: デフォルト画像

en: Number of nodes
ja: ノード数

en: Theme name
ja: テーマ名
