Scrollable Content (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: History
pt: Histórico

en: Theme
pt: Tema

en: Imagecache Preset
pt: Preset do Imagecache

en: Default image
pt: Imagem padrão

en: Theme name
pt: Nome do tema
