Scrollable Content (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: History
sv: Historik

en: Theme
sv: Tema

en: Imagecache Preset
sv: Förhandsinställning för ImageCache

en: Default image
sv: Standardbild

en: Theme name
sv: Namn på tema
