Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
