Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: - None -
bg: - Не -

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Right
bg: Дясно
