Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: - None -
ca: - Cap -

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: - Select -
ca: - Selecciona -
