Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: - None -
da: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Bottom
da: Bund

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: - Select -
da: - Vælg -
