Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Top
de: Oben

en: Bottom
de: Unten

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Delete element
de: Element löschen
