Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: - None -
el: - Κανένα -

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
