Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: - None -
gl: - Ningún -

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: - Select -
gl: - Seleccione -
