Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: - Select -
hi: - चुनें -
