Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: - None -
hy: - Չկա -

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
