Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: - None -
ja: - なし -

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: - Select -
ja: - 選択 -
