Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
