Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: - None -
lt: - Joks -

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
