Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: - None -
lv: - Neviens -

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
