Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
