Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: - Select -
fa: - انتخاب -
