Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: - Select -
pt: - Selecionar -
