Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: - Select -
ro: -Selectaţi-
