Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: - None -
vi: - Không -

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: - Select -
vi: - Chọn -
