Scroll Reveal (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Top
et: Ülesse

en: Default Settings
et: Vaikesätted

en: Bottom
et: Alumine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
