Scroll Reveal (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Top
eu: Goian

en: Default Settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Bottom
eu: Behean

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.
