Scroll Reveal (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
