Scroll Reveal (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Top
nl: Bovenaan

en: Default Settings
nl: Standaardinstellingen

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Delete element
nl: Element verwijderen

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.
