Scroll Reveal (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: All pages except those listed
ta: தரப்பட்ட பக்கங்களைத் தவிர்த்து மற்ற பக்கங்கள்

en: Only the listed pages
ta: தரப்பட்ட பக்கங்கள் மட்டும்
