Scroll Reveal (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Top
te: పైన

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
