Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: - Select -
ar: - اختر -
