Scroll Reveal (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Bottom
az: Aşağı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
