Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: - None -
be: - Нічога -

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: - Select -
be: - Выбраць -
