Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: - None -
it: - Nessuno -

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Delete element
it: Elimina elemento
