Scroll Reveal (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: - None -
ru: - Не указано -

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Delete element
ru: Удалить элемент
