Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Other
be: Іншыя

en: Data
be: Дадзенныя
